Stream Schema: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Rob Jansen (talk | contribs) No edit summary |
Rob Jansen (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
! 2 | ! 2 | ||
| [Koplopermau] NoordNed naar Delfzijl | |||
| NoordOost Nederland | |||
| ChrisTrains NS DM90 'NoordNed Groen' | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderNoordNed.png|65px]] | |||
| [[File:VlagNederland.png|35px]] | |||
| 40m | |||
| Standard | |||
| [[File:TSRating3.png|75px]] | |||
| DutchSims | |||
|- | |||
! 3 | |||
| Verken de route deel 1 | | Verken de route deel 1 | ||
| Museumlijn Maastricht - Vaals | | Museumlijn Maastricht - Vaals | ||
Line 49: | Line 60: | ||
| [[File:TSRating3.png|75px]] | | [[File:TSRating3.png|75px]] | ||
| Route | | Route | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 19:25, 24 July 2022
Op deze pagina vind je het huidige / komende stream schema.
Wil je meer weten waar de iconen voor staan, klik hier.
In het archief vind je de vorige streams.
Datum volgende streams: 23 & 24 juli 2022
23 juli 2022
Game | Opmerkingen |
---|---|
F1 2022 | Grand Prix de France |