Stream Schema: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Rob Jansen (talk | contribs) No edit summary |
Rob Jansen (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
! 1 | ! 1 | ||
| [ | | JTG [1st Advent '22] - DB Foundation - Part 1 to Mainz | ||
| | | Frankfurt Koblenz | ||
| | | vR BR103 TEE | ||
| style="text-align:center;" | [[File: | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderDB.png|65px]] | ||
| [[File: | | [[File:VlagDuitsland.png|35px]] | ||
| | | 65m | ||
| Standard | | Standard | ||
| [[File: | | [[File:TSRating2.png|75px]] | ||
| | | JTG Advent 2022 | ||
|- | |||
|- | |- | ||
! 2 | ! 2 |
Revision as of 14:06, 27 November 2022
Op deze pagina vind je het huidige / komende stream schema.
Wil je meer weten waar de iconen voor staan, klik hier.
In het archief vind je de vorige streams.
Datum volgende streams: 27 november 2022