Stream Schema: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Rob Jansen (talk | contribs) No edit summary |
Rob Jansen (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
! 1 | ! 1 | ||
| JTG [SPS 466] - | | JTG [SPS 466] - Der kurze Sprung | ||
| Hausach-Konstanz (Black-Forest Route) | | Hausach-Konstanz (Black-Forest Route) | ||
| DB BR232 'vRot' | | DB BR232 'vRot' | ||
Line 39: | Line 39: | ||
| [[File:TSRating2.png|75px]] | | [[File:TSRating2.png|75px]] | ||
| DutchSims | | DutchSims | ||
|- | |||
! 3 | |||
| 09. [JK] 14:18 Akabane to Minami-Urawa Local | |||
| Tokyo Commuter - Keihin Tohoku & Utsonomiya Lines | |||
| E233-1000 EMU | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderJREast.png|65px]] | |||
| [[File:VlagJapan.png|35px]] | |||
| 15m | |||
| Standard | |||
| [[File:TSRating4.png|75px]] | |||
| Steam DLC | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 20:14, 21 April 2023
Op deze pagina vind je het huidige / komende stream schema.
Wil je meer weten waar de iconen voor staan, klik hier.
In het archief vind je de vorige streams.
Datum volgende streams: 23 April 2023
23 april 2023