Stream Schema Uitleg: Difference between revisions
Rob Jansen (talk | contribs) No edit summary |
Rob Jansen (talk | contribs) |
||
(18 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 28: | Line 28: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VlagDuitsland.png|35px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VlagDuitsland.png|35px]] | ||
| Wordt gebruikt voor Duitse routes. | | Wordt gebruikt voor Duitse routes. | ||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VlagOostDuitsland.png|35px]] | |||
| Wordt gebruikt voor Oost Duitse routes. | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VlagEngeland.png|35px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VlagEngeland.png|35px]] | ||
Line 242: | Line 245: | ||
| Crossrail | | Crossrail | ||
| 75 | | 75 | ||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderCRR.png|65px]] | |||
| Clinchfield Railroad | |||
| 65 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderCSX.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderCSX.png|75px]] | ||
Line 249: | Line 256: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderDB.png|65px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderDB.png|65px]] | ||
| Deutsche Bahn | | Deutsche Bahn | ||
| 65 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderDeutscheBundesbahn.png|65px]] | |||
| Deutsche Bundesbahn | |||
| 65 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderDeutscheReichsbahn.png|65px]] | |||
| Deutsche Reichsbahn | |||
| 65 | | 65 | ||
|- | |- | ||
Line 293: | Line 308: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderFirstScotrail.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderFirstScotrail.png|75px]] | ||
| First Scotrail | | First Scotrail | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderFreightliner.png|75px]] | |||
| Freightliner | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGatwickExpress.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGatwickExpress.png|75px]] | ||
| Gatwick Express | | Gatwick Express (tot 2016) | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGlasgowSubway.png|55px]] | |||
| Glasgow Subway (SPT) | |||
| 55 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGNER.png|75px]] | |||
| GNER | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGWX.png|55px]] | |||
| Gatwick Express (vanaf 2016) | |||
| 55 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGBRailfreight.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGBRailfreight.png|75px]] | ||
| GB Railfreight | | GB Railfreight | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGrandCentral.png|75px]] | |||
| Grand Central | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- | ||
Line 314: | Line 349: | ||
| Great Western Railway | | Great Western Railway | ||
| 75 | | 75 | ||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderHochbahn.png|85px]] | |||
| Hochbahn | |||
| 85 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderHSB.png|65px]] | |||
| Harzer Schmalspurbahnen | |||
| 65 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderHzL.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderHzL.png|75px]] | ||
Line 362: | Line 405: | ||
| London Underground | | London Underground | ||
| 65 | | 65 | ||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderMetrans.jpg|55px]] | |||
| Metrans | |||
| 55 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderMetrolink.png|55px]] | |||
| Metrolink | |||
| 85 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderMidlandMainline.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderMidlandMainline.png|75px]] | ||
| Midland Mainline | | Midland Mainline | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderMBTA.png|55px]] | |||
| Massachusetts Bay Transportation Authority | |||
| 55 | | 55 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderMTA.png| | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderMTA.png|55px]] | ||
| MTA: Metropolitan Transportation Authority (all parts) | | MTA: Metropolitan Transportation Authority (all parts) | ||
| 55 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderSNCB.png|75px]] | |||
| Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- | ||
Line 389: | Line 448: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderNSE.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderNSE.png|75px]] | ||
| Network SouthEast | | Network SouthEast | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderNJTransit.png|75px]] | |||
| NJ Transit | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- | ||
Line 430: | Line 493: | ||
| Österreichische Bundesbahnen Oud Logo | | Österreichische Bundesbahnen Oud Logo | ||
| 75 | | 75 | ||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderPRR.png|55px]] | |||
| Pennsylvania Railroad | |||
| 55 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderRailadventure.jpg|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderRailadventure.jpg|75px]] | ||
Line 445: | Line 512: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderRailion.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderRailion.png|75px]] | ||
| Railion | | Railion | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderRailpool.png|75px]] | |||
| Railpool | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- | ||
Line 465: | Line 536: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderRNet.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderRNet.png|75px]] | ||
| RNet | | RNet | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderRoyalMail.png|75px]] | |||
| Royal Mail | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- | ||
Line 554: | Line 629: | ||
| Transrail | | Transrail | ||
| 75 | | 75 | ||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderTCDD.png|75px]] | |||
| Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları | |||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderUnionPacificRailroad.png|55px]] | |||
| Union Pacific Railroad | |||
| 55 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderUP.png|55px]] | |||
| Union Pacific | |||
| 55 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderValleilijn.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderValleilijn.png|75px]] | ||
| Valleilijn | | Valleilijn | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderVRR.png|75px]] | |||
| Verkehrsverbund Rhein-Ruhr | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- | ||
Line 569: | Line 660: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderVirginTrains.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderVirginTrains.png|75px]] | ||
| Virgin Trains | | Virgin Trains | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderVSM.png|75px]] | |||
| Veluwsche Stoomtrein Maatschappij | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- |
Revision as of 17:03, 11 November 2023
Op deze pagina vind je een overzicht van de iconen die worden gebruikt in de tabellen op de Stream Schema.
Deze lijst wordt continue bijgewerkt.
Landen
De volgende landen iconen kunnen worden gebruikt in het schema aangezien er routes zijn die (deels) in dat land liggen.
Ze kunnen ook worden gecombineerd als er in meerdere landen wordt gereden.
Size = 35px
Fictieve Landen
Er zijn routes gebaseerd op een land maar deze routes zijn niet bestaand, die krijgen de volgende landen iconen mee.
Icoon | Uitleg |
---|---|
Wordt gebruikt voor Fictieve routes zonder eigen land icoon. | |
Wordt gebruikt voor Duitse Fictieve routes. | |
Wordt gebruikt voor Nederlandse Fictieve routes. |
Passed/Failed
Bij Passed/Failed kun je zien of het scenario is behaald (dus uitgereden).
De volgende 2 iconen kunnen worden gebruikt.
Size = 25px
Dit wordt niet meer actief bijgehouden.
Medal + Points
Voor Career scenario's wordt ook bijgehouden welke Medal wordt gegeven en hoeveel punten.
Size = 25px
Icoon | Uitleg |
---|---|
Gouden medaille. | |
Zilveren medaille. | |
Bronzen medaille. |
Dit wordt niet meer actief bijgehouden.
Rating
De makers van de scenario's geven ratings mee hoe moeilijk het scenario is.
De volgende ratings zijn mogelijk.
Size = 75px
Icoon | Uitleg |
---|---|
Rating 1, vrij makkelijk | |
Rating 2, makkelijk | |
Rating 3, gemiddeld | |
Rating 4, moeilijk | |
Rating 5, vrij moeilijk |
Vervoersmaatschappijen
Je rijd als voor een van de volgende vervoersmaatschappijen in het scenario.