Stream Schema Uitleg: Difference between revisions
Rob Jansen (talk | contribs) No edit summary |
Rob Jansen (talk | contribs) |
||
(16 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 28: | Line 28: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VlagDuitsland.png|35px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VlagDuitsland.png|35px]] | ||
| Wordt gebruikt voor Duitse routes. | | Wordt gebruikt voor Duitse routes. | ||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VlagOostDuitsland.png|35px]] | |||
| Wordt gebruikt voor Oost Duitse routes. | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VlagEngeland.png|35px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VlagEngeland.png|35px]] | ||
Line 253: | Line 256: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderDB.png|65px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderDB.png|65px]] | ||
| Deutsche Bahn | | Deutsche Bahn | ||
| 65 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderDeutscheBundesbahn.png|65px]] | |||
| Deutsche Bundesbahn | |||
| 65 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderDeutscheReichsbahn.png|65px]] | |||
| Deutsche Reichsbahn | |||
| 65 | | 65 | ||
|- | |- | ||
Line 305: | Line 316: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGatwickExpress.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGatwickExpress.png|75px]] | ||
| Gatwick Express (tot 2016) | | Gatwick Express (tot 2016) | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGlasgowSubway.png|55px]] | |||
| Glasgow Subway (SPT) | |||
| 55 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGNER.png|75px]] | |||
| GNER | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- | ||
Line 313: | Line 332: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGBRailfreight.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGBRailfreight.png|75px]] | ||
| GB Railfreight | | GB Railfreight | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGrandCentral.png|75px]] | |||
| Grand Central | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- | ||
Line 326: | Line 349: | ||
| Great Western Railway | | Great Western Railway | ||
| 75 | | 75 | ||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderHochbahn.png|85px]] | |||
| Hochbahn | |||
| 85 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderHSB.png|65px]] | |||
| Harzer Schmalspurbahnen | |||
| 65 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderHzL.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderHzL.png|75px]] | ||
Line 374: | Line 405: | ||
| London Underground | | London Underground | ||
| 65 | | 65 | ||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderMetrans.jpg|55px]] | |||
| Metrans | |||
| 55 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderMetrolink.png|55px]] | |||
| Metrolink | |||
| 85 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderMidlandMainline.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderMidlandMainline.png|75px]] | ||
| Midland Mainline | | Midland Mainline | ||
| | | 75 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderMBTA.png|55px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderMBTA.png|55px]] | ||
Line 386: | Line 425: | ||
| MTA: Metropolitan Transportation Authority (all parts) | | MTA: Metropolitan Transportation Authority (all parts) | ||
| 55 | | 55 | ||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderSNCB.png|75px]] | |||
| Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen | |||
| 75 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderNationalExpress.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderNationalExpress.png|75px]] | ||
Line 405: | Line 448: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderNSE.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderNSE.png|75px]] | ||
| Network SouthEast | | Network SouthEast | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderNJTransit.png|75px]] | |||
| NJ Transit | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- | ||
Line 446: | Line 493: | ||
| Österreichische Bundesbahnen Oud Logo | | Österreichische Bundesbahnen Oud Logo | ||
| 75 | | 75 | ||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderPRR.png|55px]] | |||
| Pennsylvania Railroad | |||
| 55 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderRailadventure.jpg|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderRailadventure.jpg|75px]] | ||
Line 461: | Line 512: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderRailion.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderRailion.png|75px]] | ||
| Railion | | Railion | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderRailpool.png|75px]] | |||
| Railpool | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- | ||
Line 573: | Line 628: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderTransrail.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderTransrail.png|75px]] | ||
| Transrail | | Transrail | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderTCDD.png|75px]] | |||
| Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- | ||
Line 585: | Line 644: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderValleilijn.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderValleilijn.png|75px]] | ||
| Valleilijn | | Valleilijn | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderVRR.png|75px]] | |||
| Verkehrsverbund Rhein-Ruhr | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- | ||
Line 597: | Line 660: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderVirginTrains.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderVirginTrains.png|75px]] | ||
| Virgin Trains | | Virgin Trains | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderVSM.png|75px]] | |||
| Veluwsche Stoomtrein Maatschappij | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- |
Revision as of 17:03, 11 November 2023
Op deze pagina vind je een overzicht van de iconen die worden gebruikt in de tabellen op de Stream Schema.
Deze lijst wordt continue bijgewerkt.
Landen
De volgende landen iconen kunnen worden gebruikt in het schema aangezien er routes zijn die (deels) in dat land liggen.
Ze kunnen ook worden gecombineerd als er in meerdere landen wordt gereden.
Size = 35px
Fictieve Landen
Er zijn routes gebaseerd op een land maar deze routes zijn niet bestaand, die krijgen de volgende landen iconen mee.
Icoon | Uitleg |
---|---|
Wordt gebruikt voor Fictieve routes zonder eigen land icoon. | |
Wordt gebruikt voor Duitse Fictieve routes. | |
Wordt gebruikt voor Nederlandse Fictieve routes. |
Passed/Failed
Bij Passed/Failed kun je zien of het scenario is behaald (dus uitgereden).
De volgende 2 iconen kunnen worden gebruikt.
Size = 25px
Dit wordt niet meer actief bijgehouden.
Medal + Points
Voor Career scenario's wordt ook bijgehouden welke Medal wordt gegeven en hoeveel punten.
Size = 25px
Icoon | Uitleg |
---|---|
Gouden medaille. | |
Zilveren medaille. | |
Bronzen medaille. |
Dit wordt niet meer actief bijgehouden.
Rating
De makers van de scenario's geven ratings mee hoe moeilijk het scenario is.
De volgende ratings zijn mogelijk.
Size = 75px
Icoon | Uitleg |
---|---|
Rating 1, vrij makkelijk | |
Rating 2, makkelijk | |
Rating 3, gemiddeld | |
Rating 4, moeilijk | |
Rating 5, vrij moeilijk |
Vervoersmaatschappijen
Je rijd als voor een van de volgende vervoersmaatschappijen in het scenario.