Stream Schema Uitleg: Difference between revisions
Rob Jansen (talk | contribs) No edit summary |
Rob Jansen (talk | contribs) |
||
(11 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 176: | Line 176: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderArriva2018.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderArriva2018.png|75px]] | ||
| Arriva (2018 nieuw logo) | | Arriva (2018 nieuw logo) | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderAvantiWestCoast.png|75px]] | |||
| Avanti West Coast | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- | ||
Line 317: | Line 321: | ||
| Gatwick Express (tot 2016) | | Gatwick Express (tot 2016) | ||
| 75 | | 75 | ||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGlasgowSubway.png|55px]] | |||
| Glasgow Subway (SPT) | |||
| 55 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGNER.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGNER.png|75px]] | ||
Line 328: | Line 336: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGBRailfreight.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGBRailfreight.png|75px]] | ||
| GB Railfreight | | GB Railfreight | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderGrandCentral.png|75px]] | |||
| Grand Central | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- | ||
Line 341: | Line 353: | ||
| Great Western Railway | | Great Western Railway | ||
| 75 | | 75 | ||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderHochbahn.png|85px]] | |||
| Hochbahn | |||
| 85 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderHSB.png|65px]] | |||
| Harzer Schmalspurbahnen | |||
| 65 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderHzL.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderHzL.png|75px]] | ||
Line 389: | Line 409: | ||
| London Underground | | London Underground | ||
| 65 | | 65 | ||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderMetrans.jpg|55px]] | |||
| Metrans | |||
| 55 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderMetrolink.png|55px]] | |||
| Metrolink | |||
| 85 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderMidlandMainline.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderMidlandMainline.png|75px]] | ||
| Midland Mainline | | Midland Mainline | ||
| | | 75 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderMBTA.png|55px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderMBTA.png|55px]] | ||
Line 401: | Line 429: | ||
| MTA: Metropolitan Transportation Authority (all parts) | | MTA: Metropolitan Transportation Authority (all parts) | ||
| 55 | | 55 | ||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderSNCB.png|75px]] | |||
| Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen | |||
| 75 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderNationalExpress.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderNationalExpress.png|75px]] | ||
Line 420: | Line 452: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderNSE.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderNSE.png|75px]] | ||
| Network SouthEast | | Network SouthEast | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderNJTransit.png|75px]] | |||
| NJ Transit | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- | ||
Line 480: | Line 516: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderRailion.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderRailion.png|75px]] | ||
| Railion | | Railion | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderRailpool.png|75px]] | |||
| Railpool | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- | ||
Line 592: | Line 632: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderTransrail.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderTransrail.png|75px]] | ||
| Transrail | | Transrail | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderTCDD.png|75px]] | |||
| Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- | ||
Line 604: | Line 648: | ||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderValleilijn.png|75px]] | | style="text-align:center;" | [[File:VervoerderValleilijn.png|75px]] | ||
| Valleilijn | | Valleilijn | ||
| 75 | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | [[File:VervoerderVRR.png|75px]] | |||
| Verkehrsverbund Rhein-Ruhr | |||
| 75 | | 75 | ||
|- | |- |
Latest revision as of 09:09, 20 April 2024
Op deze pagina vind je een overzicht van de iconen die worden gebruikt in de tabellen op de Stream Schema.
Deze lijst wordt continue bijgewerkt.
Landen
De volgende landen iconen kunnen worden gebruikt in het schema aangezien er routes zijn die (deels) in dat land liggen.
Ze kunnen ook worden gecombineerd als er in meerdere landen wordt gereden.
Size = 35px
Fictieve Landen
Er zijn routes gebaseerd op een land maar deze routes zijn niet bestaand, die krijgen de volgende landen iconen mee.
Icoon | Uitleg |
---|---|
Wordt gebruikt voor Fictieve routes zonder eigen land icoon. | |
Wordt gebruikt voor Duitse Fictieve routes. | |
Wordt gebruikt voor Nederlandse Fictieve routes. |
Passed/Failed
Bij Passed/Failed kun je zien of het scenario is behaald (dus uitgereden).
De volgende 2 iconen kunnen worden gebruikt.
Size = 25px
Dit wordt niet meer actief bijgehouden.
Medal + Points
Voor Career scenario's wordt ook bijgehouden welke Medal wordt gegeven en hoeveel punten.
Size = 25px
Icoon | Uitleg |
---|---|
Gouden medaille. | |
Zilveren medaille. | |
Bronzen medaille. |
Dit wordt niet meer actief bijgehouden.
Rating
De makers van de scenario's geven ratings mee hoe moeilijk het scenario is.
De volgende ratings zijn mogelijk.
Size = 75px
Icoon | Uitleg |
---|---|
Rating 1, vrij makkelijk | |
Rating 2, makkelijk | |
Rating 3, gemiddeld | |
Rating 4, moeilijk | |
Rating 5, vrij moeilijk |
Vervoersmaatschappijen
Je rijd als voor een van de volgende vervoersmaatschappijen in het scenario.